Műszaki Igazgató - Crowne Plaza Hotel Budapest

Hotel Brand: Crowne Plaza
Location: Hungary, Budapest, Budapest

Job number: EMEAA34213

About Us

Megnyitottuk!

Csatlakozzon kíváló csapatunkhoz a Crowne Plaza Hotel Budapesthez Műszaki Igazgatói pozícióba!

Your day to day

  • Felelős a szállodán belüli összes mérnöki és karbantartási feladatok hatékony irányításáért és ellenőrzéséért,
  • Felel a karbantartói csapat és a Security részlegen dolgozó Kollégák motiválásáért, valamint a biztonsági előírások betartásáért, amit a szállodai szabványok megkövetelnek,
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a Kormányzati szervekkel és előkészíti a POMEC költségvetését,
  • Folyamatosan tréningeli a csapatot pl. (sürgősségi kiürítés megszüntetése, MOD képzések, az épület kiürítési terve, a berendezések használati képzése stb.),
  • Energiatakarékossági programok és zöld kezdeményezések kezelése (FF&E projektek és CAPEX projektek),
  • KPI-ok figyelése,
  • Problémák hatékony kezelése, adott esetben együttműködés a Hatóságokkal,
  • Leendő Kollégánk a MOD (Manager On Duty) csoport tagja lesz, ami azt jelenti, hogy MOD műszakjain felelős lesz a szálloda működéséért.

What we need from you

  • Magas szintű épületfelügyeleti/mérnöki ismeretek (Facility Management)
  • Mérnöki vagy hasonló szakon szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős tárgyalási szintű szakmai angol nyelvismeret.

What we offer

  • A világ egyik vezető szállodaláncához tartozunk,
  • Fejlődési-és karrierlehetőség,
  • Szép kártya juttatás,
  • Dolgozói rendezvények,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Szállodai juttatások (dolgozói kedvezmények, napi étkeztetés, kedvezményes mosodai szolgáltatás),
  • Mobiltelefon, laptop,
  • Globális és lokális Covid-19 megelőzésére vonatkozó intézkedések,
  • Kötetlen munkaidő.

Don't quite meet every single requirement, but still believe you'd be a great fit for the job? We'll never know unless you hit the 'Apply' button. Start your journey with us today and let's #GoFurtherTogether.

Back to top